Rail Nation – gra strategiczna na przeglądarkę
Różnego rodzaju gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród amatorów szeroko rozumianej elektronicznej rozrywki, choć nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły tego typu dają nam bardzo atrakcyjną możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach nie są one proste, bo każdy gracz musi przy nich dbać o całe mnóstwo rozmaitych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. Obecnie rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość konkurowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu niewątpliwie zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu sprawnie działającej i dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co naturalnie nie jest niczym prostym. Musimy tu cały czas dbać przykładowo o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak w czasie budowania prawdziwej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie potrafi być bardzo ciekawym tematem. Z drugiej strony doskonale będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

Comments are closed.